Z ostatniej chwili:

ANALIZA ELEMENTARNA: Oznaczanie azotu metodą KIEJDAHLA z miareczkowym oznaczeniem końcowym.

Wstęp:

Ostatnia modyfikacja: 2006-01-10

 

Kolejne części w miarę postępu prac redakcyjnych (i zapotrzebowania).

Zachęcam do zgłaszania sugestii dotyczących rodzaju materiałów, które powinny znaleźć się na tej stronie.

(Webmaster AW)

Informacja:

Gdyby wystąpiły problemy z odczytem plików PDF, najwygodniej jest zapisać dany plik na dysku twardym do późniejszego przeglądania. Aby to zrobić należy kliknąć na odnośniku (linku) prawym klawiszem myszy i z menu które się pojawi wybrać polecenie "Zapisz element docelowy jako ..." (lub "Save target as ..." w wersji angielskiej) - dotyczy to Internet Explorera, użytkownicy Netscape Navigatora lub innych przeglądarek powinni zrobić podobnie, różnice mogą być w nazwach pozycji menu.

 

Doradzam zainstalowanie Acrobat Readera 5 - prawdopodobnie część kłopotów przy przeglądaniu plików PDF w trybie on-line spowodowana była błędem w pluginie instalowanym przez program Acrobat Reader w wersji 4.

 

Webmaster AW

Witamy !

 

O stronie:

W założeniu strona ta ma ułatwić wszystkim chętnym dostęp do materiałów edukacyjnych pomocnych podczas studiowania na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej.

Zauważone błędy, uwagi i propozycje zmian prosimy kierować pod adres: kuczy[at]chem.pg.gda.pl

Prawa autorskie:

Wszelkie materiały dostępne za pośrednictwem tej strony stanowią własność intelektualną ich autorów. Zostały one bezpłatnie udostępnione do publicznego użytku, bez prawa do jakiejkolwiek ich modyfikacji bez zgody Autorów. Nie dopuszcza się odpłatnego ich rozpowszechniania, czy to w formie elektronicznej czy jakiejkolwiek innej.

Jak czytać ?:

Do korzystania z naszych zbiorów niezbędny będzie program Acrobat Reader, dostępny bezpłatnie na stronie producenta.

 

Jeśli po lewej stronie nie widzisz menu kliknij TUTAJ.